FAQ

Tradycyjny masaż tajski to bardzo intensywny i głęboki masaż wykonywany w specjalnym ubraniu. W trakcie tego masażu nie są używane olejki. W Tajlandii masaż ten traktowany jest jako masaż leczniczy. 

Masaż olejkami aromatycznymi jest mniej intensywny i bardziej relaksujący. 

Więcej informacji na temat rodzajów masażu znajdziesz w zakładce „Oferta”

Różne rzeczy się zdarzają i jak najbardziej to rozumiemy. Prosimy jednak aby ewentualne odwołanie wizyt nastąpiło minimum 5 godzin przed umówionym masażem. Pozwoli to innym klientom na skorzystanie z wolnego miejsca. Z Państwem uzgodnimy inny termin wizyty.

W salonie przyjmujemy wszystkie karty płatnicze i kredytowe oraz gotówkę. Za usługę można zapłacić również przelewem kupując zaproszenie w naszym sklepie online

W wyjątkowych sytuacjach istnieje taka możliwość, prosimy o kontakt z salonem w celu uzgodnienia szczegółów. Zaproszenie straci ważność tylko jeśli nie pojawisz się w umówionym terminie bez wcześniejszego kontaktu z salonem.

Nie ma reguły co do terminów dostępnych w naszym salonie. Generalnie dla jednej osoby na jedną godzinę masażu miejsce powinno znaleźć się kiedy zadzwonisz dzień wcześniej. Dla 2-5 osób sugerujemy kontakt wcześniejszy – 3/4 dni przed planowaną wizytą.

 

Przy ulicy Długiej są płatne miejsca parkingowe na ulicy (Podstrefa A). 5 minut od salonu jest też Kupiec Poznański oraz Stary Browar gdzie znajdują się płatne miejsca parkingowe. W weekendy może zdarzyć się możliwość parkowania na parkingu prywatnym przy salonie. Aby ustalić czy taka możliwość jest, prosimy o kontakt z salonem 10-15 minut przed umówioną wizytą.

Od 2009 roku w naszym salonie masaże wykonują profesjonalnie przygotowane i doświadczone masażystki z Tajlandii.

Tradycyjny Masaż Tajski nie ma nic wspólnego z masażem erotycznym i takich usług w naszym salonie nie wykonujemy.

Zaproszenie jest wykorzystywane przez okaziciela w dniu wizyty. Poinformuj nas o zmianie podczas dokonywania rezerwacji.

Wszystko co będzie potrzebne do masażu otrzymają Państwo na miejscu w salonie, nie ma potrzeby zabierania ze sobą ręcznika czy stroju. Sugerujemy pozostawienie biżuterii w domu. 

W naszym salonie masaże wykonują bardzo doświadczone masażystki. Sugerujemy aby w pierwszej kolejności uzgodnić z własnym lekarzem czy może Pani skorzystać z masażu. Nasze masażystki stanowczo sugerują aby osoby w pierwszym trymestrze nie korzystały z masażu. Później proponujemy łagodny masaż olejkami aromatycznymi lub masaż stóp.

Zaproszenia zakupione online nie są imienne. Zakup dotyczy konkretnego masażu dostępnego w naszym sklepie internetowym. Zaproszenia zakupione w naszym salonie przy ulicy Długiej 14 mają mogą zostać wypełnione informacjami typu: od kogo, dla kogo i z jakiej okazji.

W przypadku stwierdzenia objawów choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu prosimy o anulowanie lub przełożenie wizyty na dalszy termin.

Jeśli miałeś ostatnio badania na COVID i nie otrzymałeś jeszcze wyniku prosimy o przełożenie wizyty na inny termin do czasu otrzymania wyniku negatywnego.

Wchodząc do salonu prosimy o używanie maseczki zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Po wejściu do salonu prosimy o dezynfekcję rąk.

Prosimy o przychodzenie na wizyty na uzgodniony czas a także bez osób towarzyszących.

Staramy się stworzyć jak najbezpieczniejsze warunki dla naszych klientów i pracowników wobec panującej wokół nas sytuacji.  Jeśli jednak dalej nie czujesz się komfortowo korzystając z naszych usług,  proponujemy przełożyć wizytę na późniejszy termin.