FAQ

Tradycyjny masaż tajski to bardzo intensywny i głęboki masaż wykonywany w specjalnym ubraniu. W trakcie tego masażu nie są używane olejki. W Tajlandii masaż ten traktowany jest jako masaż leczniczy. 

Masaż olejkami aromatycznymi jest mniej intensywny i bardziej relaksujący. 

Więcej informacji na temat rodzajów masażu znajdziesz w zakładce „Oferta”

Różne rzeczy się zdarzają i jak najbardziej to rozumiemy. Prosimy jednak aby ewentualne odwołanie wizyt nastąpiło minimum 5 godzin przed umówionym masażem. Pozwoli to innym klientom na skorzystanie z wolnego miejsca. Z Państwem uzgodnimy inny termin wizyty.

W salonie przyjmujemy wszystkie karty płatnicze i kredytowe oraz gotówkę. Za usługę można zapłacić również przelewem kupując zaproszenie w naszym sklepie online

W wyjątkowych sytuacjach istnieje taka możliwość, prosimy o kontakt z salonem w celu uzgodnienia szczegółów. Zaproszenie straci ważność tylko jeśli nie pojawisz się w umówionym terminie bez wcześniejszego kontaktu z salonem.

Nie ma reguły co do terminów dostępnych w naszym salonie. Sugerujemy jednak aby zadzwonić i umówić się 4-5 dni wcześniej.

Przy ulicy Długiej są płatne miejsca parkingowe na ulicy (Podstrefa A). 5 minut od salonu jest też Kupiec Poznański oraz Stary Browar gdzie znajdują się płatne miejsca parkingowe.  Brak możliwości parkowania na parkingu prywatnym przy ul. Długiej 14. 

Od 2009 roku w naszym salonie masaże wykonują profesjonalnie przygotowane i doświadczone masażystki z Tajlandii.

Tradycyjny Masaż Tajski nie ma nic wspólnego z masażem erotycznym i takich usług w naszym salonie nie wykonujemy.

Zaproszenie jest wykorzystywane przez okaziciela w dniu wizyty. Poinformuj nas o zmianie podczas dokonywania rezerwacji.

Wszystko co będzie potrzebne do masażu otrzymają Państwo na miejscu w salonie, nie ma potrzeby zabierania ze sobą ręcznika czy stroju. Sugerujemy pozostawienie biżuterii w domu.  Bardzo ważne aby zapoznać się z przeciwwskazaniami do masażu przed wizytą. 

W naszym salonie masaże wykonują bardzo doświadczone masażystki. Sugerujemy aby w pierwszej kolejności uzgodnić z własnym lekarzem czy może Pani skorzystać z masażu. Nasze masażystki stanowczo sugerują aby osoby w pierwszym i trzecim trymestrze nie korzystały z masażu. Panią w drugim trymestrze proponujemy łagodny masaż olejkami aromatycznymi.   

Zaproszenia zakupione online są imienne, ale zakup dotyczy konkretnego masażu dostępnego w naszym sklepie internetowym.  Więc dowolna osoba posiadająca zaproszenie może z niego skorzystać.  Zaproszenia zakupione w naszym salonie przy ulicy Długiej 14 mają mogą zostać wypełnione informacjami typu: od kogo, dla kogo i z jakiej okaz

Z doświadczenia wiemy, że klienci którzy korzystają z naszych usłuch są zachwyceni.  Jesteśmy więc przekonani, że prezent będzie udany.  Niespodzianka?  Niekoniecznie.  Tu też podpowiada nasze doświadczenie, że są osoby, które do masazu wolą się odpowiednio przygotować i przyprowadzenie ich na masaż bez wcześniejszej informacji czasamy nie kończy się zgodnie z  oczekiwaniami zapraszającego. 

W przypadku stwierdzenia objawów choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu prosimy o anulowanie lub przełożenie wizyty na dalszy termin.

Jeśli miałeś ostatnio badania na COVID i nie otrzymałeś jeszcze wyniku prosimy o przełożenie wizyty na inny termin do czasu otrzymania wyniku negatywnego.

Wchodząc do salonu prosimy o używanie maseczki zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Po wejściu do salonu prosimy o dezynfekcję rąk.

Prosimy o przychodzenie na wizyty na uzgodniony czas a także bez osób towarzyszących.

Staramy się stworzyć jak najbezpieczniejsze warunki dla naszych klientów i pracowników wobec panującej wokół nas sytuacji.  Jeśli jednak dalej nie czujesz się komfortowo korzystając z naszych usług,  proponujemy przełożyć wizytę na późniejszy termin.  Nie obawiaj się o termin ważności zaproszenia lub karnetu.  Zaakceptujemy je w późniejszym terminie. 

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU

W większości przypadków masaż tajski jest zabiegiem bezpiecznym. Osoby, których dotyczy jedna z wymienionych niżej sytuacji, nie powinny poddawać się masażowi.
– Spożywanie alkoholu przed masażem jest niewskazane.
– Powinno się najpóźniej na półtorej godziny przed masażem spożyć posiłek.  

Przeciwwskazania do masażu:
– wszystkie stany chorobowe przebiegające z wysoką temperaturą ciała (powyżej 38° C), ostre i podostre stany zapalne,
– przerwanie ciągłości skóry, wczesny okres po złamaniach, skręceniach i zwichnięciach (w takich przypadkach można masować poszczególne zdrowe stawy)
– wszelkiego rodzaju zmiany dermatologiczne,
– blizny, stłuczenia, stany zapalne skóry, żylaki (w takich przypadkach można masować tylko zdrowe części ciała)
– alergie na stosowane do masażu kosmetyki,
– krwotoki lub tendencje do ich wystąpienia,
– niewyrównane wady serca, tętniaki, świeże zakrzepy, świeży zawał serca,
– nowotwory złośliwe i niezłośliwe,
– pourazowe wylewy w stawach i mięśniach (do 3 dni od urazu)
– zapalenia żył
– zapalenie szpiku kostnego z przetokami,
– jamistość rdzenia,
– okres pierwszego trymestru i ostatniego miesiąca ciąży,
– cały okres ciąży z powikłaniami,
– wszystkie przypadki wymagające interwencji chirurgicznej,
– osoby po zabiegach operacyjnych (masaż można wykonać 12 miesięcy po zabiegu jeśli był poważny i 6 miesięcy po mniejszym, jeżeli blizny są dobrze zagojone)
– choroba wrzodowa z krwawieniami,
– kamica wątrobowa i nerkowa.